نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کمکم کنید دیگه خسته شدم

4627
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45410
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کمکم کنید دیگه خسته شدم

سلام دوستان
    من پسر 13 ساله بدبختی هستم
    من در و قتی که 10سالم بود یه موبایل بود باهاش کلش بازی میکردم بعد به بهونه فوش ازم گرفتنش
    بعد یه تبلت در 11 سالگی دادن این دفه فری فایر نصب کردم
    اصلا بازی فوش داری نبود
    هیچ فوشی توش نبود ولی باز به بهونه فوش ازم گرفتنش
    حالا من قبول دارم بیجنبم ولی اخه الان خواهرم پابجی داره و 23 سالشه
    میدونم از من بزرگ تره اما اخه نباید اینکارو بکنن با من الان اون داره بکوب بازی میکنه
    منم از شانس بدم اینجام
    حالا بدبختی اینه که توی این مدت که من اینجوری بود دارم دیوونه میشم
    یه مدت با کامپیوتر بازی میکردم اونم زیاد ولی بازی کرد زیاد ایرادی نداره که داره...........
    ولی موقعی که کار داشتم میذاشتم کنار و به مشق و درس میرسیدم
    حالا من از این بدم میاد که خواهرم اجازه دسترسی نامحدود به نت و بازی کردن پابجی داره
    من نمیقهمم چرا من نباید بازی کنم؟؟؟؟؟
    چون درس مشق دارم؟؟؟؟
    من به وقتش درس میخوندم و به وثتش بازی!!!!
    چرا با من اینکارو میکنن
    تو رو خدا کمکم کنید
    الان مثلا این خواهرم اینقدر پر رو شده میاد سر من داد میزنه منم داد میزنم بابا مامانم طرف اونو میگیرن و به من پشت میکنن
    چندین بار بهشون گفتم من فلان گوشی میخوام برای فلان کار و دلیل گفتم براشون
    چرا خواهرم برا گوشی داشتنش نباید جواب بده
    نمیخوام تبعیض جنسی کنم چون دختر هارو درک میکنم اما اخه نمیفهمم اگه من جای خواهرم بودم این رفتار معذرت میخوام ع* رو با من داشتن؟؟؟؟
    چون دختره بهش احمیت میدن؟؟؟؟؟
    چرا باید ازش کتک بخورم بهش غر نزنن
    چچچچچرررررررررااااااااااا اااا
    یه بار از دست این کارا خودکشی کردم داشتم میمردم اما منو بردن بیمارستان و باز همه منو اذیت کردم مثل برده
    ببخشید طولانی شد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45410
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنید دیگه خسته شدم

ای کاش از شرشون میمردم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45410
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaebr نمایش پست ها
    ای کاش از شرشون میمردم
    .......
    ویرایش توسط rezaebr : 10-11-2020 در ساعت 10:39 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . ای کاش به جای شما یکی از والدین شما تاپیک میزد تا این مشکل بهتر به نتیجه برسه چون توی مشکل موجود والدین شما نقش اصلی رو دارن
    ببین دوست عزیز در مورد مشکلاتی مثل تند خویی خواهرتون باشما یا کتک زدن شما پدر و مادرتون باید بیشتر توجه و مدیریت داشته باشن و با رسیدگی درست توازن رو ایجاد کنن تا نه شما و نه خواهرتون آسیب نبینید
    درمورد اینکه تلفن همراه یا devices هایی کانتکت شونده که بتونی باهاش بازی کنی رو برات محدود میکنند ممکنه به خاطر دیدگاه خانوادت به استفاده از گوشی و.........در سنین شما باشه . مثلا نگران کاربری اشتباه شما از این وسایل هستند یا فکر میکنند شما با استفاده از گوشی و.....در معرض آسیب هستین درحالی که اگر دقت و ملازمت و مدیریت صحیح برای شما داشته باشند هم میتونید بازی کنید هم احساس محرومیت نکنید هم گوشی داشته باشید و .....

به نظر میرسه پسر باهوشی هستی بنابراین حرفای منو میتونی درک کنی شما نباید با خواهرت لجبازی کنی یا به قصد آسیب به وسایل خواهرت بهشون نزدیک بشی ، از تقلید بیان کردن کلماتی که توی بازی های اینترنتی گفته میشه پرهیز کن و سعی کن با مادر و پدرت در این مسائل مخالفتی نکنی و سعی کن علاوه بر ورزش کردن و خوب خواببیدن و توجه به تغذیه برای کمک به سلامت و کمک به ابعاد بلوغ خوب درس بخونی تا بتونی به رشد فردی خودت کمک کنی

باتوجه به اینکه خودکشی کردین حتما باید توسط پزشک مسئول خودتون به روانشناس ارجاع شده باشید که در این صورت روانشناس بهتون کمک میکنه و اگر به روانشناس نرفتید میتونی اینو از والدین بخوای تا انجامش بدید و به نتیجه مطلوب برسی

5. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45410
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . ای کاش به جای شما یکی از والدین شما تاپیک میزد تا این مشکل بهتر به نتیجه برسه چون توی مشکل موجود والدین شما نقش اصلی رو دارن
    ببین دوست عزیز در مورد مشکلاتی مثل تند خویی خواهرتون باشما یا کتک زدن شما پدر و مادرتون باید بیشتر توجه و مدیریت داشته باشن و با رسیدگی درست توازن رو ایجاد کنن تا نه شما و نه خواهرتون آسیب نبینید
    درمورد اینکه تلفن همراه یا devices هایی کانتکت شونده که بتونی باهاش بازی کنی رو برات محدود میکنند ممکنه به خاطر دیدگاه خانوادت به استفاده از گوشی و.........در سنین شما باشه . مثلا نگران کاربری اشتباه شما از این وسایل هستند یا فکر میکنند شما با استفاده از گوشی و.....در معرض آسیب هستین درحالی که اگر دقت و ملازمت و مدیریت صحیح برای شما داشته باشند هم میتونید بازی کنید هم احساس محرومیت نکنید هم گوشی داشته باشید و .....

به نظر میرسه پسر باهوشی هستی بنابراین حرفای منو میتونی درک کنی شما نباید با خواهرت لجبازی کنی یا به قصد آسیب به وسایل خواهرت بهشون نزدیک بشی ، از تقلید بیان کردن کلماتی که توی بازی های اینترنتی گفته میشه پرهیز کن و سعی کن با مادر و پدرت در این مسائل مخالفتی نکنی و سعی کن علاوه بر ورزش کردن و خوب خواببیدن و توجه به تغذیه برای کمک به سلامت و کمک به ابعاد بلوغ خوب درس بخونی تا بتونی به رشد فردی خودت کمک کنی

باتوجه به اینکه خودکشی کردین حتما باید توسط پزشک مسئول خودتون به روانشناس ارجاع شده باشید که در این صورت روانشناس بهتون کمک میکنه و اگر به روانشناس نرفتید میتونی اینو از والدین بخوای تا انجامش بدید و به نتیجه مطلوب برسی
    کاملا فهمیدم تو از کجا فهمیدی باهوشم توی مدرسه تیز هوشان نمیره 19.5 و همین هوش کار دستم داده و همچی رو میفهمم مخصوصا کسی که ازم چیزی رو قایم میکنه ممنونم ازت
    ویرایش توسط rezaebr : 10-11-2020 در ساعت 02:53 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)